PRODUKCE NÁBYTKOVÝCH POLOTOVARŮ a VÝROBCE NÁBYTKU

O FIRMĚ

Motto:  Dříve ve finále

- nakoupený polotovar Vám umožní zkrácení výrobního cyklu s rychlejší finalizací konečného produktu. Vedle toho dochází k uvolnění nedostatkového kvalitního lidského potenciálu pro posílení vlastních činností, které tvoří přidanou hodnotu firmy.


HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost PRONAP (mimochodem název je odvozen přímo z výrobní náplně - PROdukce bytkových Polotovarů) založena v roce 2000 navazuje úspěšnou éru bývalého závodu JITONA a.s. Soběslav ve Starém Plzenci, který se výrobě polotovarů věnoval již řadu let předtím.

Základním záměrem společnosti je ukázat zákazníkovi – finálnímu výrobci nábytku, že s využitím nábytkových polotovarů ušetří nejen čas – nasazení speciálních technologií umožňuje zkracovat výrobní časy, ale i peníze – vysoká efektivita výroby velkých sériích s trvalým tlakem na snižování výrobních nákladů přináší efekt stálých nízkých cen.

V souvislosti s vývojem situace na trhu s polotovary pro nábytkářský průmysl a stavebnictví se společnost v roce 2005 rozhodla k posílení tržní pozice a rozšířila výrobní portfolio o finální produkci nábytku.

Hlavním cílem je od založení společnosti budování image značky PRONAP jako synonyma profesionality, kvality a rychlého zákaznického servisu.


PRONAP - budova
PRONAP s.r.o.
Jiráskova 1142
332 02 Starý Plzenec
Czech Republic

ústředna: 377 923 312
obchod: 377 923 321

www.pronap.eu
info@pronap.eu
obchod@pronap.eu


znak Starého Plzence město Starý Plzenec

Pronap s.r.o., Jiráskova 1142, 332 02 Starý Plzenec, Czech Republic, tel.: 00420 377 923 312, e-mail: info@pronap.eu
Sledujte nás: FACEBOOK
© PRONAP 2016, webdesign DK design